Drukuj
 

 

0001Firma BESTA Skępe powstała 15 listopada 1994 jako firma prywatna osoby fizycznej. Początkowym naszym celem była produkcja części zamiennych do maszyn rolniczych na indywidualne zamówienia okolicznych rolników i użytkowników. Produkcja opierała się na kilku maszynach służących do obróbki wiórowej. Z biegiem lat zauważyliśmy, że potrzeby w tym zakresie są coraz większe, więc podjęliśmy decyzję o rozbudowie zakładu i rozszerzeniu zakresu możliwości produkcyjnych. W tym samych okresie firma BESTA podjęła współpracę z zakładem BIZON sp. z o.o. w Płocku w zakresie produkcji elementów do kombajnów zbożowych na pierwszy montaż. Po przekształceniu firmy BIZON w New Holland, a w późniejszym czasie w CNHI Polska, firma BESTA podjęła decyzję o dalszym rozszerzeniu zakresu produkcyjnego w celu zaspokojenia wymagań i potrzeb firmy będącej największym klientem.
 
 
W tym okresie oprócz obróbki wiórowej firma BESTA rozwinęła następujące procesy:
- obróbka plastyczna,
- obróbka cieplna,
- spawanie.0002
Dzięki tej transformacji firma BESTA rozpoczęła dostawy na pierwszy montaż elementów do kombajnów zbożowych, pras rolujących, adapterów do kukurydzy.
Oprócz dostaw na pierwszy montaż do firmy CNHI Polska firma BESTA prowadzi również działalność usługową w zakresie wykonawstwa robót tokarskich, frezarskich, szlifierskich, palenia blach, gięcia na krawędziarkach, obróbki cieplnej, a także wykonawstwa konstrukcji spawanych.
Posiadamy od 2004 roku certyfikat TÜV NORD Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001.
Produkcja odbywa się w nowoczesnych halach o łącznej powierzchni 3300 m2.
Monday the 27th - Joomla Templates.